ROTO Dachowe

Kawałek nieba na poddaszu

Roto to więcej swobody i więcej komfortu na poddaszu, niezależnie od tego, czy chodzi o budowę nowego domu, jego remont czy renowację. Zapraszamy do odkrycia możliwości, jakie stwarza połączenie każdego poddasza i okien dachowych Roto. Dzięki nim idealne doświetlenie i niepowtarzalny klimat wnętrza idą w parze z energooszczędnością.

Linia okien dachowych Roto Designo to także jakość „made in Germany”.

Uchylno-wysokoosiowe okno dachowe Designo R8

Nowoczesny design i najwyższa energooszczędność

Okno Designo R8 zajmuje szczególne miejsce wśród wszystkich okien dachowych Roto. Dzięki podwójnemu systemowi otwierania sterowanemu jedną klamką wyróżnia się najwyższą funkcjonalnością oraz niezwykłą energooszczędnością.

Więcej informacji…


Wysokoosiowe okno dachowe Designo R7

Unikalne rozwiązanie funkcjonalne

Okno wysokoosiowe Roto Designo R7 wyróżnia się w stosunku do tradycyjnego okna obrotowego lepszą funkcjonalnością oraz wyższym komfortem obsługi. Oś obrotu okna umieszczona jest w ¾ wysokości, dzięki czemu otwarte skrzydło „nie wchodzi do pomieszczenia”.

Więcej informacji …


Obrotowe okno dachowe Designo R6

Klasyczne rozwiązanie funkcjonalne

Designo R6 to klasyczne rozwiązanie, posiadające oś obrotu w połowie wysokości, obsługiwane jedną klamką znajdującą się u dołu okna. Okno charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oblachowania zewnętrznego oraz obniżonym montażem w dachu. Zaletą okna dachowego Designo R6 jest seryjnie zamontowany termo-blok WD.

Więcej informacji …


Zdalnie sterowane okno dachowe Designo R6 RotoTronic

Komfort zdalnego sterowania

Okna dachowe Designo R6 RotoTronic doskonale sprawdzają się w miejscach trudno dostępnych oraz w konstelacjach wielokrotnych jako uzupełnienie okien dachowych Designo R8. Są wyposażone w napęd elektryczny, pozwalający na obsługę okna za pomocą przełącznika (RotoTronic E) lub pilota (RotoTronic EF).

Więcej informacji …


Okno obrotowe RotoQ4

Sygnalizuje dźwiękiem „klik” prawidłowo wykonany montaż

Nowoczesny design, wysoka jakość i  energooszczędność – to cechy RotoQ.  Drewniane okno RotoQ nowej generacji przekonuje sprytnymi rozwiązaniami.

Więcej informacji …


Okno obrotowe Designo R4Okno obrotowe Designo R4

Tradycyjne rozwiązanie

Okno dachowe Designo R4 posiada oś obrotu w połowie wysokości, obsługiwane jest jedną klamką znajdującą się u dołu okna.

Więcej informacji …


Okno zdalnie sterowane Designo R4 RotoTronicOkno zdalnie sterowane Designo R4 RotoTronic

Klasyczne rozwiązanie funkcjonalne

Okna dachowe Designo R4 RotoTronic doskonale sprawdzają się w miejscach trudno dostępnych oraz w konstelacjach wielokrotnych jako uzupełnienie okien dachowych Designo R7.

Więcej informacji …


Okna specjalne

Rozwiązania Roto stwarzają nieograniczone możliwości

Zróżnicowane dachy oraz poddasza wymagają coraz częściej rozwiązań indywidualnych. Roto zapewnia szeroki wybór produktów, by w jak najlepszy sposób spełniać Państwa życzenia.

Więcej informacji…


Wyłazy dachowe

Swobodny dostęp na dach

Różnorodność powstających obecnie budynków wymaga szerokiego wyboru nie tylko okien dachowych, lecz także wyłazów dachowych, które zastosować można na poddaszach użytkowych, bądź niezamieszkanych.

Więcej informacji …