COLOR Ceramika

Ceramika Color Sp. z o.o. założona została w 2002 roku i od początku istnienia jest prywatnym przedsiębiorstwem. W 2008r. weszła do grupy z polsko-włoskim kapitałem, w skład której wchodzą: Ceramika Końskie Sp. z o.o.(płytki ścienne), Ceramika Stargres Sp. z o.o. (gres porcelanowy szkliwiony), Cotto Petrus Sp. z o.o. (biskwit) oraz StarDust Sp. z o.o. (granulat do produkcji gresu szkliwionego).

Biuro oraz zakład produkcyjny mieszczą się w Kopaninach k/Końskich w woj. świętokrzyskim. Umiejscowienie w swego rodzaju „zagłębiu ceramicznym” jest niewątpliwym atutem ze względu na bliskie sąsiedztwo przedsiębiorstw o podobnym profilu działalności oraz łatwy dostęp do surowców i półproduktów.

W naszych zakładach produkujemy płytki ścienne w technologii dwukrotnego wypału w formatach 20X20, 20×25, 25×33, 20×40, 25×40,25X60, 25X75 cm. Do naszych wyrobów oferujemy dekoracje ceramiczne oraz gres szkliwiony firmy Stargres.

Duży nacisk kładziemy na jakość naszych wyrobów, czego potwierdzeniem są uzyskane Atesty PZH; Zakładu Higieny Komunalnej oraz Zakładu Ochrony Radiologicznej i Radiobiologii oraz Certyfikat Instytutu Szkła i Ceramiki o zgodności naszych wyrobów z Polską Normą. Rosnące wymagania naszych klientów zaspokajamy poprzez inwestycje w rozwój technologiczny – wykorzystujemy do produkcji surowce i półprodukty najwyższej jakości, a także techniczny – poprzez modernizację istniejącego parku maszynowego oraz inwestycje w nowe urządzenia.

Aby ułatwić dostęp do naszych wyrobów, od początku istnienia naszego przedsiębiorstwa, współpracujemy z największymi sieciami marketów budowlanych i wyposażenia wnętrz jak:Castorama, Leroy Merlin, OBI, a także z szeroką siecią naszych partnerów hurtowych na terenie całego kraju, dzięki czemu nasze wyroby dostępne są w wielu punktach na terenie całego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą producenta <— Kliknij


Facebook