Ceramika DOMINO

DOMINO – DOBRA JAKOŚĆ W ATRAKCYJNEJ CENIE !

Domino to marka jednego z czołowych producentów płytek ceramicznych w Polsce – Ceramiki Tubądzin. Płytki Domino produkowane są w dwóch zakładach: Ceramika Tubądzin Sp. z o.o (dawniej Zakład Ceramiki Budowlanej w Tubądzinie) oraz Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o. w Ozorkowie.

Producent Domino – Ceramika Tubądzin – dba o wysoką jakość produktów, dokonując systematycznych badań prowadzonych przez: własne laboratoria, Instytut Szkła i Ceramiki w Warszawie oraz niezależne instytucje włoskie i hiszpańskie. Jakość produktów Domino gwarantują nowoczesne i sprawdzone urządzenia pochodzące od wiodących producentów światowych takich jak: Sacmi, Cimes czy też Barbieri & Tarozzi.

Dodatkowym potwierdzeniem jakości jest 5 – letnia gwarancja udzielana na produkty Domino, oraz szereg atestów i certyfikatów.

Zaangażowanie całej załogi Ceramiki Tubądzin i wprowadzenie wielu innowacji zarówno w zakresie produkcji jak i promocji jej produktów pozwoliło na stworzenie marki Domino, która łączy w sobie dobrą jakość i atrakcyjną cenę!

Wiedza pracowników, nowoczesna technologia, wysokiej jakości surowce i w końcu satysfakcja klientów to nasz główny kapitał i powód do dumy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy <– Kliknij


Facebook