BRAMY Rozwierne

bramy rozwierne

Nowoczesne podejściedo tradycyjnych rozwiązań

 

Cechy charakterystyczne:

  • ościeżnica i skrzydło wykonane z kształtowników stalowych ocynkowanych, bez przegrody termicznej
  • wypełnieniem skrzydła jest blacha stalowa ocynkowana – trapez T-10, o pionowym, poziomym, i skośnym układzie wypełnienia
  • elementy ościeżnicy są zespolone ze sobą za pomocą połączeń skręcanych
  • ogranicznik otwarcia skrzydła
  • stopka ograniczająca niekontrolowany ruch w kierunku zamknięcia
  • ogranicznik zawiasów – zabezpiecza przed opadnięciem skrzydła

Bramy rozwierne to najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań.

Logo Gros

BRAMA GARAŻOWA DWUSKRZYDŁOWE

BRAMA GARAŻOWA DWUSKRZYDŁOWAZASTOSOWANIE

W budynkach mieszkalnych, garażach wolnostojących, pomieszczeniach gospodarczych.

Otwierana tradycyjnie. Skrzydła symetryczne lub asymetryczne.

Konstrukcja bramy zbudowana z profili stalowych. Skrzydła bramy wypełnione panelem segmentowym.

Produkowana na indywidualny wymiar.

Obsługiwana ręcznie lub automatycznie.

Szeroki wybór przetłoczeń, struktur oraz kolorów umożliwia dopasowanie bramy do pozostałych elementów budynku.

Dostępne dodatkowe wyposażenie m.in. zamki, uchwyty, okna, drzwi przejściowe podnoszą komfort użytkowania bramy.

PANEL SEGMENTOWY

Panel segmentowy o wysokości 500mm, 555mm lub 610mm dobieranych odpowiednio do wysokości bramy oraz o grubości 40 mm zbudowany z blach stalowych, cynkowanych ogniowo, a następnie lakierowanych lub powlekanych okleiną PCV. Wypełnienie stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa. W zależności od typu panela uszczelka międzysekcyjna znajduje się w jego dolnej lub górnej części.

PANEL Z BLACHY GŁADKIEJ

Panel z blachy gładkiej o grubości 20mm dostosowany wielkością do parametrów bramy. Panel zbudowany z blach stalowych, ocynkowanych i lakierowanych na dowolny kolor z palety RAL. Wypełnienie stanowi wkład styropianowy.

PROFILE STALOWE

Przekroje profili stalowych wykorzystywanych do produkcji bram.

TRADYCJA

Brama dwuskrzydłowa to tradycyjne rozwiązanie stosowane od wielu lat teraz dostępne o niespotykanym dotąd wyglądzie. W zależności od potrzeb skrzydła mogą być o podziale symetrycznym lub asymetrycznym.

NOWOCZESNOŚĆ

Tradycyjna brama w nowoczesnej odsłonie. Konstrukcja ościeżnicy oraz skrzydeł wykonana ze stalowych profili zimnogiętych, bez przegrody termicznej, gwarantująca trwałość i niezawodność przez wiele lat. Skrzydła bramy wypełnione panelami z blachy gładkiej 20mm (panel o strukturze gładkiej, zbudowany z blach ocynkowanych i lakierowanych dwustronnie, wypełnionych styropianem) lub panelami segmentowymi o grubości 40mm (blachy stalowe wypełnione pianką poliuretanową dostępne w wielu kolorach i strukturach)

ELASTYCZNOŚĆ

Brama produkowana pod indywidualny wymiar Klienta. Do wyboru gama ponad 200 kolorów z palety RAL jak i oklein drewnopodobnych (w przypadku zastosowania paneli segmentowych drewnopodobnych rama lakierowana pod kolor zbliżony do okleiny). Brama może być montowana w otworze lub na murze, za pomocą otworów w ramie lub tzw. wąsów.

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

Szeroka gama dodatków podnoszących komfort użytkowania bramy takich jak klamki, okna, panele aluminiowe przeszklone, dodatkowe zamki czy drzwi przejściowe dostepne w szerokiej gamie kolorów i wykończeń.

OBSŁUGA

Brama dwukskrzydłowa może być otwierana ręcznie ( w standardowym wyposażeniu posiada zamek, klamkę, rygiel stalowy oraz stopkę) jak i automatycznie, chroniąc użytkownika przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Brama otwierana automatycznie za pomocą ramion przymocowanych do skrzydeł obsługiwanych poprzez napęd zamontowany w garażu pod sufitem.